Magazyn wtryskiwaczy piezoelektrycznych

Magazyn wtryskiwaczy piezoelektrycznych

Naprawiamy wtryskiwacze piezoelektryczne do m.in aut marek: Mercedes, BMW, Citroen, Peugeot, Renault, Fiat, Lancia, Chrysler, KIA, Volvo, Honda, Hyundai.

Naprawiamy wtryskiwacze piezoelektryczne z numerem 115, 116, 117 lub 118 w środku np. 0445 115 001

Najpopularniejsze wtryskiwacze piezo to:

Mercedes

0445115068 Sprinter, Viano, Vito 2.1 CDI, od 65 do 110 kW, 2006 do 2013.
0445116025 C, E, S klasa oraz Viano i Vito.
0445117034 C, E, GLK klasa oraz Sprinter.

BMW

0445116024 3, 5, 7, X1, X5, X6 od 2008 do 2013.
0445117030 1, 3, 4, 5, 6, 7 oraz X3, X4 i X5, 160kW i 230kW.

Renault

0445115007 Espace IV, Grand Scenic II, Koleos, Laguna II i III, Megane II, Scenic II, od 96kW do 127kW.
0445115084 Espace IV, Grand Scenic II, Koleos, Laguna III, Latitude, Megane III, Scenic III, 2009 – 2013.

FIAT

0445116059 Ducato, Ducato Maxi, 2006-2011, 107, 115, 116 i 130 kW.

VOLVO

0445116016 S60, S80, V60, V70, XC60, XC70, 2.4 D.
0445116045 C30, C70, S40, S60, S80, V40, V50, V60, V70, XC60 i XC70, 2.0 lub 2.4 D.

Oto pełna lista wtryskiwaczy piezoelektrycznych. Większość z nich posiadamy na stanie. Możliwy jest zakup z kaucją lub przesłanie swoich wtryskiwaczy na naprawę.

0445115001 BOSCH
0445115003 BOSCH
0445115004 BOSCH
0445115005 BOSCH
0445115006 BOSCH
0445115007 BOSCH
0445115008 BOSCH
0445115009 BOSCH
0445115010 BOSCH
0445115011 BOSCH
0445115012 BOSCH
0445115013 BOSCH
0445115014 BOSCH
0445115015 BOSCH
0445115016 BOSCH
0445115017 BOSCH
0445115018 BOSCH
0445115019 BOSCH
0445115020 BOSCH
0445115021 BOSCH
0445115022 BOSCH
0445115023 BOSCH
0445115024 BOSCH
0445115025 BOSCH
0445115026 BOSCH
0445115027 BOSCH
0445115028 BOSCH
0445115029 BOSCH
0445115030 BOSCH
0445115031 BOSCH
0445115032 BOSCH
0445115033 BOSCH
0445115034 BOSCH
0445115035 BOSCH
0445115036 BOSCH
0445115037 BOSCH
0445115038 BOSCH
0445115039 BOSCH
0445115040 BOSCH
0445115041 BOSCH 
0445115042 BOSCH
0445115043 BOSCH
0445115044 BOSCH
0445115045 BOSCH
0445115046 BOSCH
0445115047 BOSCH
0445115048 BOSCH
0445115049 BOSCH
0445115050 BOSCH
0445115051 BOSCH
0445115052 BOSCH
0445115053 BOSCH
0445115054 BOSCH
0445115055 BOSCH
0445115056 BOSCH
0445115057 BOSCH
0445115058 BOSCH
0445115059 BOSCH
0445115060 BOSCH
0445115061 BOSCH
0445115062 BOSCH
0445115063 BOSCH
0445115064 BOSCH
0445115065 BOSCH
0445115066 BOSCH
0445115067 BOSCH
0445115068 BOSCH
0445115069 BOSCH
0445115070 BOSCH
0445115071 BOSCH
0445115072 BOSCH
0445115073 BOSCH
0445115074 BOSCH
0445115075 BOSCH
0445115076 BOSCH
0445115077 BOSCH
0445115078 BOSCH
0445115079 BOSCH
0445115080 BOSCH
0445115081 BOSCH
0445115082 BOSCH
0445115083 BOSCH
0445115084 BOSCH
0445115085 BOSCH
0445115086 BOSCH
0445115087 BOSCH
0445115088 BOSCH
0445115089 BOSCH
0445115091 BOSCH
0445115092 BOSCH
0445116001 BOSCH
0445116002 BOSCH
0445116003 BOSCH
0445116004 BOSCH
0445116005 BOSCH
0445116006 BOSCH
0445116007 BOSCH
0445116008 BOSCH
0445116009 BOSCH
0445116010 BOSCH
0445116011 BOSCH
0445116012 BOSCH
0445116013 BOSCH
0445116014 BOSCH
0445116015 BOSCH
0445116016 BOSCH
0445116017 BOSCH
0445116018 BOSCH
0445116019 BOSCH
0445116020 BOSCH
0445116021 BOSCH
0445116022 BOSCH
0445116023 BOSCH
0445116024 BOSCH
0445116025 BOSCH
0445116026 BOSCH
0445116027 BOSCH
0445116028 BOSCH
0445116029 BOSCH
0445116030 BOSCH
0445116031 BOSCH
0445116033 BOSCH
0445116034 BOSCH
0445116035 BOSCH
0445116036 BOSCH
0445116037 BOSCH
0445116038 BOSCH
0445116039 BOSCH
0445116040 BOSCH
0445116041 BOSCH
0445116042 BOSCH
0445116043 BOSCH
0445116044 BOSCH
0445116045 BOSCH
0445116046 BOSCH
0445116047 BOSCH
0445116048 BOSCH
0445116049 BOSCH
0445116050 BOSCH
0445116051 BOSCH
0445116052 BOSCH
0445116053 BOSCH
0445116054 BOSCH
0445116055 BOSCH
0445116056 BOSCH
0445116057 BOSCH
0445116058 BOSCH
0445116059 BOSCH
0445116060 BOSCH
0445116061 BOSCH
0445116064 BOSCH
0445116065 BOSCH
0445116066 BOSCH
0445116067 BOSCH
0445116068 BOSCH
0445116069 BOSCH
0445116070 BOSCH
0445116073 BOSCH
0445116074 BOSCH
0445117001 BOSCH
0445117002 BOSCH
0445117003 BOSCH
0445117004 BOSCH
0445117005 BOSCH
0445117006 BOSCH
0445117007 BOSCH
0445117008 BOSCH
0445117009 BOSCH
0445117010 BOSCH
0445117011 BOSCH
0445117012 BOSCH
0445117013 BOSCH
0445117014 BOSCH
0445117015 BOSCH
0445117016 BOSCH
0445117017 BOSCH
0445117018 BOSCH
0445117019 BOSCH
0445117020 BOSCH
0445117021 BOSCH
0445117022 BOSCH
0445117023 BOSCH
0445117024 BOSCH
0445117025 BOSCH
0445117026 BOSCH
0445117027 BOSCH
0445117028 BOSCH
0445117029 BOSCH
0445117030 BOSCH
0445117031 BOSCH
0445117032 BOSCH
0445117033 BOSCH
0445117034 BOSCH
0445117035 BOSCH
0445117036 BOSCH
0445117037 BOSCH
0445117038 BOSCH
0445117039 BOSCH
0445117040 BOSCH
0445117041 BOSCH
0445117042 BOSCH
0445117043 BOSCH
0445117044 BOSCH
0445117045 BOSCH
0445117046 BOSCH
0445117047 BOSCH
0445117048 BOSCH
0445117049 BOSCH
0445117050 BOSCH
0445117052 BOSCH
0445117054 BOSCH
0445117062 BOSCH
0445117064 BOSCH
0445117077 BOSCH
0445117079 BOSCH
0445117081 BOSCH
0445117083 BOSCH
0445118001 BOSCH
0445118002 BOSCH
0445118005 BOSCH
0445118006 BOSCH
0445118008 BOSCH
0445118010 BOSCH
0445118011 BOSCH
0445118014 BOSCH
0445118016 BOSCH
0445118017 BOSCH
0445118018 BOSCH
0445118022 BOSCH
0445118023 BOSCH
0445118024 BOSCH
0445118035 BOSCH
0445118036 BOSCH
0445118037 BOSCH
0445118038 BOSCH

Naprawiamy również wtryskiwacze elektromagentyczne Bosch, Delphi, Denso, Siemens (również piezoelektryczne). Naprawiamy pompowtryskiwacze Bosch, Siemens VDO (Continental). Najpopularniejsze przedmioty:

BOSCH 0414720007, 03G130073F
BOSCH 0414720028, 38130073AA
BOSCH 0414720035, 045130073T
BOSCH 0414720036, 038130073AH
BOSCH 0414720037, 038130073AJ
BOSCH 0414720038, 038130073AK
BOSCH 0414720039, 038130073AL
BOSCH 0414720209, 038130073AN
BOSCH 0414720210, 072130073D/F
BOSCH 0414720214, 038130073AR
BOSCH 0414720215, 038130073AG
BOSCH 0414720216, 038130073BA
BOSCH 0414720224, 38130073AS
BOSCH 0414720229, 38130073BJ
BOSCH 0414720282, 038130073BR
BOSCH 0414720302, 038130073BK
BOSCH 0414720313, 038130073BN
BOSCH 0414720362, 038130073BQ
BOSCH 0414720364, 038130073BP
BOSCH 0414720403, 03G130073B
BOSCH 0414720404, 03G130073G
Bosch 0445110012
Bosch 0445110030
Bosch 0445110036
Bosch 0445110038
Bosch 0445110047
Bosch 0445110055
Bosch 0445110059
Bosch 0445110064
Bosch 0445110075
Bosch 0445110078
Bosch 0445110084
Bosch 0445110087
Bosch 0445110100
Bosch 0445110106
Bosch 0445110108
Bosch 0445110110B
Bosch 0445110118
Bosch 0445110119
Bosch 0445110121
Bosch 0445110126
Bosch 0445110135
Bosch 0445110136
Bosch 0445110141
Bosch 0445110156
Bosch 0445110165
Bosch 0445110167
Bosch 0445110168
Bosch 0445110169
Bosch 0445110172
Bosch 0445110177
Bosch 0445110183
Bosch 0445110188
Bosch 0445110190
Bosch 0445110200
Bosch 0445110202
Bosch 0445110204
Bosch 0445110230
Bosch 0445110238
Bosch 0445110239
Bosch 0445110259
Bosch 0445110273
Bosch 0445110276
Bosch 0445110295
Bosch 0445110303
Bosch 0445110311
Bosch 0445110338
Bosch 0445120007
Bosch 0445120011
Bosch 0445120020
Bosch 0445120030
Bosch 0445120036
Bosch 0445120054
Bosch 0445120057
Bosch 0445120219
Delphi EJBR014012
Delphi EJBR017012
Delphi EJBR01801A, 28232248
Delphi EJBR021012
Delphi EJBR02801D
Delphi EJBR04101D
Delphi EJBR05101D, 28232251
Delphi EJBR05102D, 166001137R
Delphi EJBR06001D
Delphi EJDR001012
Delphi EJDR002022
Delphi EJDR004012
Delphi EJDR00402Z
Delphi EJDR005012
Delphi EJDR005042
Delphi EJDR00701D
Denso  23670-0G010
Denso 095000-0570, 23670-27030
Denso 095000-5030, RF5C 13H50
Denso 095000-5801, 6C1Q-9K546-AC
Denso 13H50A
Denso 13H50B
Denso 23670-27020
Siemens VDO 03G130073D / 03G130073S
Siemens VDO 03G130073M / 03G130073T
Siemens VDO 03L130277B, 03L130277S

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU POD NUMEREM TELEFONU: 518-518-415